Gölyaka Kauçuk (Silikon/Plastik) Etiket

Gölyaka Kauçuk (Silikon/Plastik) Etiket +90 545 487 20 02

Kauçuk Etiket | Kauçuk Etiket 0 (212) 486 32 22 | 0 532 527 77 75

Kauçuk Etiket olarak kauçuk etiket imalatı adına geliştirdiğimiş olduğumuz  teknik ile kauçuk etiketleri tekstil ürünlerine ısı ile aplik edebilmekteyiz.Kauçuk Etiket olarak kauçuk etiket alanında 30 yıllık tecrübemizle vizyoner bir etiket firması olmak için hem kullandığımız 12 renk tam otomatik mikro enjeksiyon cihazlarımız ve diğer cihazlarımız hem de uzman personellerimiz ile etiket firmaları arasında en kaliteli etiket firması olma hedefimizi gerçekleştirmiş bulunmaktayız.Kauçuk etiketler tekstil alanında dikilerek yaygın bir şekilde kullanılırlar.Kauçuk etiket ayrıca promosyon olarak ,sportif kıyafet elciği üretimi, bileklik, fermuar elciği, çanta elciği,anahtarlık, vb… kullanım alanları da bulunmaktadır.

Kauçuk etiketler imalatçıların kullanmış olduğu hammaddelere bağlı olarak Fitalat içerebilirler.Ancak firmamız gibi Fitalat içermeyen kauçuk etiket imalatı yapan imalatçılarda bulunmaktadır ve gittikçe bu sayı artış göstermektedir. Kauçuk etiket imalatın da rakle,Mikro enjeksiyon  gibi çalışma yöntemleri olup imalat için siparişin miktarına göre bir ya da birkaç adet kalıp yapımı kaçınılmazdır.Kauçuk etiket imalat aşamasında kumaş yada benzer bir tekstil ürününe direk olarak transfer edilerek de kullanılabilinir.Biz bu iş için gerekli arge çalışmalarımızı zamanında yaptığımızdan dolayı  istediğiniz şekillerde üretim yapabilmekteyiz.

Kauçuk Etiket İmalatı

Kauçuk etiketleri kanserojen madde yani fitalat içermeyen ham maddeler ile Kauçuk etiket tesislerinde 2009’dan beri üretmekteyiz.Etiket alanında bir çok etiket firması kauçuk etiket üretmesine rağmen,istikrarlı bir şekilde aynı kaliteyi verememektedir. Kauçuk etiket imalatı, en çok çalıştığımız etiket türlerinden birisi olup, gelişen teknoloji ile üretimimize yön vermekteyiz.Üretim alt yapımız ve makina parkurumuz kalite,arge ve devamlılığa dayandığı için, kauçuk etiket imalatında aynı standartları her zaman sağlamaktayız. Ayrıca gelişen teknolojileri öğrenip hem  tasarım kısmında hem de makina tedarik kısmındaki uzman personellerimiz ile her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Kauçuk Etiket kauçuk etiket üretiminde sahip olduğu üstün hizmet anlayışı ve  tecrübe ile sizlere yeni tasarımlar sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Müşterilerimiz tarafından plastik etiket olarak adlandırılan kauçuk etiket (mikro enjeksiyon etiket) özellikleri şunlardır;

– Kauçuk arma etiketler kauçuk etiketler sayesinde 3 boyutlu olarak dikilebilir.

-Kauçuk etiketlerde silikon şekillerin gerçek kabartma hissini vermesini sağlayan kauçuk etiketlerin kauçuk zeminlerinin  üzerinde üretilmesidir.

– Pantograf kalıp kullandığımızdan kauçuk etiket de ki tüm detaylar çok iyi bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

– Şekil,desen,renk sayısı ,ebat  gibi faktörler  fiyatı etkilese de Kauçuk etiket olarak en uygun fiyat politikasını benimsemekteyiz.

Kauçuk Etiket olarak kauçuk etiket üretimi adına yeni geliştirdiğimiz  teknik ile kauçuk etiketleri tekstil ürünlerine ısı ile aplik edebilmekteyiz.