Hakkımızda

Kavis Etiket Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Kavis Etiket Tekstil Ürünleri 2009 yılında Zeytinburnu İstanbul’da kurulmuştur. Kavis Etiket olarak hem ulusal hem de uluslararası müşterilerimize kısa vadeli teslim süreleri ve üst düzey müşteri hizmetleri ile makul ve rekabetçi fiyat seviyesinde kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmaktayız.

Ürün portföyümüz; Rotatif baskı, hem kumaş hem de ofset baskı, ofset baskı, dokuma etiketler. 6 renkli rotatif baskı makinemiz var, 4 serigrafi baskı makinesiyle Türkiye pazarında lider ekran baskı tedarikçisiyiz. Ofset bölümünde 1 renk, 2 renk ve ayrıca 5 + 1 renk (70 * 100) makinemiz bulunmaktadır.  Aynı işlemi şu an takip ettiğimiz müşterilere sahip olduğumuz için barkod biletler veya termal baskı etiketleri için veri sistemi kurabiliriz…

Öte yandan, birçok global etiket tedarikçisiyle taşeron olarak da çalışıyoruz. Kavis Etiket, Türkiye’deki Hedef markası için GMI (Graphic Measures International) aracılığıyla iki sertifikalı ofset etiket tedarikçisinden biridir. Hedef, Supply&Demand, Brunotti, Soulcal&Co, Soviet, Firetrap, Iconic, Expresso, şu anda etiket suplier olarak desteklediğimiz perakende marka sahiplerinden bazıları. BV denetim şirketi tarafından Disney markası için zaten bir denetim yaptık ve tedarikçi numaramızı bekliyoruz!